KsiezaPedofile.Info

 
Główna Małoletni Rodzice O Nas Kontakt
STRONA GŁÓWNA
USA - W SKRÓCIE
USA - UKRYWANIE PRAWDY
USA - KSIĘŻA PEDOFILE
USA - KOSZT FINANSOWY
USA - OFIARY
DOKUMENTY
AUDIO/WIDEO
FORUM DYSKUSYJNE
linki
banner
SPRAWA ZAKROCZYMSKA

Jeśli byłeś wykorzystany seksualnie przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

Jeśli posiadasz informacje o seksualnym wykorzystywaniu przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

 

Ofiary Księży PedoflÓw

 

 

Maryetta Dussourd

matka z Salem

Globe Staff Photo/Pat Greenhouse

 

Kiedy w roku 2002 wiadomości

o wykorzystywaniu seksualnym małoletnich, przez księży kościoła katolickiego i ukrywanie tych faktów przez administrację archidiecezji bostońskiej, stało sie publiczne - milczące do tej pory ofiary księży pedofilów, zaczęły zgłaszać się masowo z niedowierzaniem, że ktokolwiek zechce ich wysłuchać czy uwierzyć, powiadali  swoje przeżycia.

Ku zaskoczeniu prowadzących dochodzenia do końca roku 2002, tylko w archidiecezji bostońskiej zgłosiło się aż 500 osób oskarżających księży o przestępstwa wykorzystywania seksualnego.
 

Była tam matka z Jamaica Palm, która po dzisiejszy dzień,  nie może sobie wybaczyć  faktu że przez szereg lat zapraszała księdza John J. Geoghan do swojego domu, niewiedząc o tym że molestuje on jej trzech synów. Byli tam  "chłopcy  z Salem", których ksiądz Joseph E. Birmingham zabierał na przejażdżkę samochodem - po to tylko żeby ich molestować seksualnie.

Fakty wykorzystywania seksualnego, przytaczać można godzinami. 

Zgłaszali się masowo ludzie dręczeni doświadczeniami wykorzystywania seksualnego, przez księży pedofilów. Ludzie żyjący latami w depresji, niektórzy zrujnowani zażywaniem narkotyków, niektórzy z więzienną przeszłością,  ale nadal żyjący. Wdzięczni za fakt, że wreszcie ktoś chce ich wysłuchać. Zdradzeni przez księży, którym w przeszłości  bezgranicznie zaufali,  za co płacą wysoką cenę po dzień dzisiejszy. Mający nadzieję, że zbliżał się moment wymierzenia  kary tym, co ich skrzywdzili. Doczekali się wreszcie dnia sprawiedliwego.                 - Dochodzenia wykazały również, że nie wszystkim niestety,  dane było doczekania tej chwili. Ci słabsi psychicznie,   popełnili samobójstwa.

Jeszcze inni  "wzięli sprawiedliwość w swoje ręce". W Baltimore np. wykorzystywany seksualnie przez księdza pedofila, nie mogąc dłużej poradzić sobie z wyrządzoną mu krzywdą - zastrzelił swojego oprawcę, po czym oddał się w ręce policji.

 

Bernie McDaid

Globe Staff Photo / Tom Herde`

 

 

WYDARZENIA

WOŁAJĄ O POMSTĘ  DO NIEBA

Na podstawie info
BishopAccountability.Org
[ ROK ]
 

 

 

 

 

 

David Clohessy ,  [ ROK ] wiek 46 lat -  dyrektor organizacji Survivors Network of those Abused by Priests (SNAP) wykorzystywany jako dziecko przez parafialnego księdza

"(...) To nie tylko w Boston ... to dzieje się na całym świecie"

 

Nawet po latach, cierpienie nieustaje -  Arthur Austin lat 53 seksualnie wykorzystywany przez ks. Paul R. Shanley w latach 1968/74 [ ROK ]

 

 

 

 

 

 

Thomas Fulchino, uspokaja swego syna, Christopher. wykorzystywanego seksualnie przez  ks. Joseph E. Birmingham.
/Globe Staff Photo - Bill Greene

[ ROK ]

 

 

 

 

Patrick McSorley  w wieku 12 lat seksualnie wykorzystywany przez

ks. John J. Geoghan.

/Globe Photo - Sarah Brezinsky/

[ ROK ]

 

 

 

 

 

James Hogan - wykorzystywany seksualnie przez ks. Joseph E. Birmingham w czasie kiedy, uczęszczał do szkoły w Salem w latach 80 tych.

Globe Staff Photo / Dominic Chavez

[ ROK ]

 

 

 

Mark Curran - ofiara wykorzystywania seksualnego po ustalniach odszkodowawczych dla 90 młodocianych z diecezji Orange / Kalifornia -  przedstawia swojej rodzine Biskupa, Tod D. Brown.

[ ROK ]

 

 

 

 

David Fortwengler - lat 48, kontraktor z North Carolina - wykorzystywany przez księdza pedofila kiedy jako ministrant uczęszczał do kościoła parafialnego w Oxon Hill.

[ ROK ]

 

 

 

 

David Lyko z  Brookline, N.H., rozpłakał się wspominając seksualne wykorzystywanie

przez księdza pedofila w parafii Lowell. Lyko, był wykorzystywaniy seksualnie przez  ks.  Joseph E. Birmingham. Jego rodzice uczyli go że "ksiądz jest najbliższym połączeniem z Bogem". Lyko był jednym z chlopców ministrantów, gwałconych w latach 70 tych przez księdza Birminghama. 

W roku  2003 Lyko w raz z innymi 552 osobami, podzielił odszkodowanie 85 milionów dolarów. [ ROK ]

 

 

 

 

Dr. William Handelman  trzyma przed sobą zjdęcie z dziecięcych lat kiedy miał 10 może 11 lat - wykorzystywany  przez ks. Louis mlnler. Po narzekaniu jego i innych rodziców - w 1961 roku księdza przeniesiono do innej parafii.

/Photo by Dirk Shadd/

[ ROK ]

 

William Claar wiek 43 -  trzyma zdjęcie z młodych lat, bedąc małoletnim był wykorzystywany seksualnie przez ks. Bernard Kokocinski.
/Photo by Associated Press/
  [ ROK ]

 

 

 

Brent BecVar - uczęszczał do 6 klasy szkoły podstawowej imienia "Holy Spirit", wykorzystywany seksualnie przez

ks. Louis mlnler.

/Photo by J.T. Lovette/

[ ROK ]

 

RuchOfiarKsiezy.Org

 

 

RuchOfiarKsiezy.Org | KsiezaPedofile.Info | Zakroczym.Info

Dozwolone rozpowszechnianie materiału

z zaznaczeniem skąd pochodzi

>