KsiezaPedofile.Info

 
Główna Małoletni Rodzice O Nas Kontakt
STRONA GŁÓWNA
TO NIE TWOJA WINA
JAK SIĘ ZACHOWAĆ
NIE IDŹ DO KOŚCIOŁA
POLSKIE PRAWO
KARTA PRAW OFIARY
DOKUMENTY
AUDIO/VIDEO
FORUM DYSKUSYJNE
BANNER
SPRAWA ZAKROCZYMSKA

Jeśli byłeś wykorzystany seksualnie przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

Jeśli posiadasz informacje o seksualnym wykorzystywaniu przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

 

 

 

POLECam


 
Nie Lękajcie Się

Lękajcie się

Ofiary pedofilii w polskim kościele mówią

Cała Polska milczy. Ofiary księży pedofilów mówią. W tej książce polscy katolicy opowiadają jak w dzieciństwie padli ofiarami ...

Autor : Ekke Overbeek

Wydawnictwo : Czarna Owca , 2013

Oprawa : Miękka , 216 stron

Wydanie : 1

 

Moja Ocena : Moja Ocena - 7 Gwiazdek

 

Od lat czytam i wysłuchuje, zeznania Ofiar Księzy pedofilów i nic mnie juz nie jest w stanie zaskoczyć czy zadziwić. Te jednak, dotyczące wymuszania na dziecku, przysięgi, na życie rodziców... jego rodziców, powalają mnie zawsze z nóg. Jakim trzeba być draniem, aby po zgwałceniu dziecka, czy jego seksualnym molestowaniu, wykorzystywać w tak perfidny sposób, przewagę intelektualna, pozycje,  religie do tak nikczemnego czynu?

On ksiądz, nauczyciel, ba… więcej, według niektórych, tzw. „duchowny”  molestował, zgwałcił a na koniec, jak by tego było za mało -  pod groźbą, wypełnienia się słów zawartej w  przysiędze, zobowiązał naiwne, niewinne dziecko, do milczenia. Jakim trzeba być sukinsynem… aby w tak perfidny sposób,  wykorzystać  posiadaną wiedzę,  pozycję,  rangę wykonywanego zawodu?.  Jakim trzeba być draniem, aby ze słowami boga na ustach, w taki sposób  „zarazić”  nierozwinięty umysł dziecka aby umarł… zanim rozpoczął żyć? Kim jest ten ich nauczyciel, od którego ci  „mordercy umysłów”,  pobierają swoje nauki i na którego,  tak nieustannie się powołują?.

" LĘKAJCIE SIĘ ”  pełna znanych mi faktów, książka autorstwa pana  Ekke  Overbeeka, zasługuje w całej rozciągłości  na etykietę  Musisz Przeczytać”. Polecam szczególnie rodzicom, wychowującym dzieci, wszakże to od sposobu ich postępowania, ich pracy umysłu, w ogromnej mierze, zależy przyszłosć ich dzieci.

Pisząc te słowa, ponownie zastanawiam się, jakież moje życie mogłoby inne, lepsze, spokojniejsze,  gdyby umysł mój  był wolny od tego czym "zaraził" mnie człowiek w sutannie.  A przecież mogło być inaczej, gdyby rodzice moi w księdzu, widzieli zwykłego  człowieka,  nie supermena. Czy to za wiele?, wymagać od rodziców kierowania się rozumem, zdrowym rozsądkiem a od systemu nauczania, przydatnych w życiu zasad potwierdzonych przez naukę, nie  instytucje czy organizacje, których   często zboczeni liderzy, dbając o swoje interesy, kładą na ołtarze poswiecenia, nie swoje a nasze dzieci.

 

Wincenty Szymanski

RuchOfiarKsiezy.Org

 

RuchOfiarKsiezy.Org

 

 

RuchOfiarKsiezy.Org | KsiezaPedofile.Info | Zakroczym.Info

Dozwolone rozpowszechnianie materiału

z zaznaczeniem skąd pochodzi