RuchOfiarKsiezy.Org

RuchOfiarKsiezy.Org

FORUM DYSKUSYJNE

FAQFAQ      SzukajSzukaj     RejestracjaRejestracja 

ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepszy efekt przeglądania

w ( IE ) Internet Explorer

Pytanie do Vincenta

Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna ->  Przestępstwa Księży

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elżbieta
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 10:24:06, 24 Maj 2008    Temat postu: Pytanie do Vincenta

Odpowiedz z cytatem

Vincencie
Przeszło rok obserwuję Twoją działalność na tych stronach.
Od tak dawna oczekujesz ,na jakąkolwiek reakcje władz kościelnych dotyczącą Twojej sprawy .
Zawiodły wysyłane przez Ciebie listy .
Nikt Ci nie odpisał .

Mam w związku z tym pytanie .
Co teraz zamierzasz zrobić ?

Czy masz zamiar podjąć jakieś działania ?

Na tych stronach była też mowa o wyjściu z kościoła .
Czy chcesz zdecydować się na ten krok ?

— Marek Aureliusz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powrót do góry

Zirhan
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 15:47:49, 24 Maj 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Ja widzę jedno!
Poddał się. Już go przestało interesować że jego wykorzystano, nie obchodzi go że wykorzystują innych. On ma spokój w głowie, ma swój biznes
Facet ma wczasy. Pogrzebał w Polskim mrowisku ale on mieszka za oceanem.
My to jesteśmy to coś w jego mrowisku.

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 23:30:11, 24 Maj 2008    Temat postu: Vincent

Odpowiedz z cytatem

"Elżbieta" rozumiem Twoje, i innych zniecierpliwienie.
Jest zupełnie normalnym spodziewanie się jakichś efektów swojej pracy. Jeśli to postępuje wolno, czy za wolno, opanowuje zniechęcenie. Rozumieć należy jednak, że nasza działalność to nie działalność biura czy organizacji, za którą otrzymamy nagrody i wyróżnienia. Czegoś takiego raczej, nie spodziewaj się. Nienawidzą nas, bo według nich działamy na szkodę kościoła a tym samym Boga. Opowiadają się za silnym i bogatym kościołem i księdzem ,a nie za skrzywdzonymi przez niego ofiarami.
Pamiętaj ,że tak będzie jeszcze, przez następne 10- 15 lat. Po za tym, prawdziwa "akcja" naszego działania jest niewidoczna, odbywa się na "zapleczu". Często za naszą pracę inni zbierają pochwały i nagrody. To jednak nie jest ważne. Ważny jest fakt, że ofiary przestają milczeć, a społeczeństwo zaczyna przynajmniej dostrzegać problem. Pamiętasz czasy, kiedy niewielu ludzi rozróżniało pedofilstwo od homoseksualizmu? Pamiętasz czasy, kiedy sformułowanie "księża pedofile" nie istniało w wypowiedziach mediów - nie mówiąc administracji kościoła. Teraz nawet nieznośny bp. Pieronek stwierdza, że administracja "nie ukrywa księży pedofilów"- spostrzegasz różnice? Rok temu twierdzili, że taki problem nie istnieje. Teraz mówią, że istnieje, ale oni tego "towarzystwa" nie ukrywają. Kłamną jak zwykle, ale to już inna sprawa.
"Elżbieta" jeszcze do niedawna nikt z poszkodowanych nie ośmieliłby się wystąpić w mediach. Do następnego programu na ten temat zgłosiło się kilkunastu chętnych. W niedalekiej przyszłości, będziemy mieli do czynienia z następnym do tej pory niespotykanym "zjawiskiem”, ale na to musimy poczekać. Nikt ni jest w stanie zahamować tego procesu. Nie w taki sposób, jak oni do tej pory to czynią. Administracja KK w Polsce popełnia ten sam błąd, jaki popełniła administracja kościoła w USA i innych krajach i za ten błąd zapłaci cenę. Kiedy i jak wielką - trudno powiedzieć i to, co piszę - mało ma wspólnego ze mną - ja wprowadziłem określenie "księża pedofile" i ‘ruch ofiar księży" a inni, sprawę sfinalizują. Jest to tylko kwestia czasu.
W Stanach ten "czas" to prawie 15 lat, ale czy to tak dużo w porównaniu do tego co zostało zrealizowane. Myślę, że warto było działać z cierpliwością.
Jeśli chodzi o listy - to nie ma to żadnego znaczenia, czy odpisali czy też nie. Nie mnie wyrządzają szkodę - a sami sobie.
Kiedy rozpoczynałem swoje działanie, miałem nadzieję, że to tylko ten jeden ksiądz, że to tylko ten jeden biskup - są tymi złymi ludźmi. Dzięki mojej cierpliwości, otrzymałem niejako dowód, że tu nie chodzi o osoby - pionków na dole, a nawet biskupa tego czy innego. Mamy do czynienia z organizacją religijną, która zatrudnia ludzi o skłonnościach pedofilskich i ochrania ich wszelkimi możliwymi sposobami. Na dodatek lider tej organizacji wydaje rozporządzenia nakazujące nic innego, jak właśnie takie postępowanie.
Powiedz, czy wiedziałbym o tym wszystkim, gdybym nie wystosował tych listów do biskupów i papieża? Mógłbym przypuszczać, opierając się na czyichś stwierdzeniach. Takie działanie - to nie moje działanie. Ja wiem, co mówię - albo wcale nie mówię . Wiem, co robię - albo nic nie robię. WSZYSTKIE ŚCIEŻKI PROWADZA DO WATYKANU - oto, do jakiej konkluzji doszedłem ja i wszyscy inni zainteresowani.
Było to niezmiernie ważne odkrycie, które zmienia nasze myślenie o 180 stopni. To odkrycie robi z nas wolnych w działaniu. Administracja kościoła na czele z papieżem udowodniła swoim postępowaniem coś, czego powiem prawdę, nie spodziewałem się, jako katolik, jako wierzący. Tak jak to już wspomniałem - miałem nadzieję że chodzi tu jedynie o jednego złego biskupa, jednego złego księdza.
Okazało się inaczej i to będzie miało swoje konsekwencje. Jestem członkiem organizacji religijnej o nazwie Kościół Rzymsko-Katolicki i jasne jest, że po wydarzeniach ostatniego roku, nie mogę nim pozostać - co odpowiada, na Twoje pytanie dotyczące mojego wystąpienia z KK.
Tak, jak to oświadczałem już nieraz.
Jako ofiara księdza pedofila - nie mogę należeć do organizacji, która udowadnia swoim postępowaniem, że otwarcie popiera pedofilstwo wśród pracowników swojej instytucji.
Proces wystąpienia z kościoła katolickiego rozpocznę w najbliższym czasie i będziesz mogła obserwować moje działanie, w tej kwestii na naszych stronach. Jeśli moja odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje, pytaj dalej.

Tel.: +1-416-900-3924 (CA)
E-mail: vincent@ruchofiarksiezy.org
================================
Papież "aktor” przyczynił się do zachwiania mojej wiary,
Papież "inkwizytor” spowodował jej upadek.
Papieżu Franciszku, oczekujemy działania "Po czynach, poznacie ich"

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 01:40:08, 25 Maj 2008    Temat postu: Vincent

Odpowiedz z cytatem

Zirhan napisał:
Ja widzę jedno!
Poddał się. Już go przestało interesować że jego wykorzystano, nie obchodzi go że wykorzystują innych. On ma spokój w głowie, ma swój biznes
Facet ma wczasy. Pogrzebał w Polskim mrowisku ale on mieszka za oceanem.
My to jesteśmy to coś w jego mrowisku.

"Zirhan" a co Ty znowu. Mówiłem Ci tyle razy, że dorosłej najlepiej po 40 tce kobietki potrzebujesz. Laughing Cool
Co ty wypisujesz człowieku? Kto się poddał? Kogo przestało interesować? Mnie?. Czego się spodziewasz, że nieustanie będę udzielał wywiadów, pisał tysiące postów na forum?
Czy wiesz ile otrzymałem, emails po programie "Lisa"? Ponad pięćset, od ofiar, tych, co mnie znają z Polski, rodziny, znajomych, tych, co uważają mnie za bohatera i tych, co uważają mnie za zdrajcę kościoła. Jeszcze nie odpisałem na wszystkie. Po za tym forum (spam) ciągła walka, wizyta B16 w USA, obowiązki codzienne i życie prywatne - na które nie bardzo jest czas. Do tego ta długa jak nigdy, zima depresyjna pogoda. Wykorzystywać trzeba każdą chwilę ze słońcem, bo zaraz lato minie a tu zimno jak wczesną wiosną.
I jaki spokój? Niby, kto ma spokój? Ja?.
Nie czytałeś mojego komentarza dot. zlekceważenia listu do papieża. Wydaje mi sie, że tam, trafnie określam swój "spokój".
Przeczytaj o moim spokoju:
http://www.zakroczym.info/papiez.html

Powrót do góry

Zirhan
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 01:07:33, 28 Maj 2008    Temat postu: Re: Vincent

Odpowiedz z cytatem

Vincent napisał:
Zirhan" a co Ty znowu. Mówiłem Ci tyle razy, że dorosłej najlepiej po 40 tce kobietki potrzebujesz. Laughing Cool
Co ty wypisujesz człowieku? Kto się poddał? Kogo przestało interesować? Mnie?. Czego się spodziewasz, że nieustanie będę udzielał wywiadów, pisał tysiące postów na forum?

Chciałem cię sprowokować, żebyś wreszcie tu zaczął zaglądać. Very Happy
Mam nadzieję, że się udało! Hahaha!
A co do kobitki to nie upieram się przy 40 latach. Very Happy

Vincent napisał:
Czy wiesz ile otrzymałem, emails po programie "Lisa"? Ponad pięćset, od ofiar, tych, co mnie znają z Polski, rodziny, znajomych, tych, co uważają mnie za bohatera i tych, co uważają mnie za zdrajcę kościoła. Jeszcze nie odpisałem na wszystkie.

Ok' Rozumiem. Może ktoś z rodziny pomoże tobie pisać odpowiedzi?
Oczywiście treść musiał byś sam akceptować.

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 10:40:56, 28 Maj 2008    Temat postu: Dotrzymam Słwa

Odpowiedz z cytatem

"Zirhan" dziękuję za wyrozumienie. Przepraszam Ciebie i wszystkich, którym zaczęły "świtać" myśli, że ja sie wycofuje. TAK NIE JEST. BEZ WZGLĘDU NA CENĘ – NIEZREZYGNIJE Z TEGO CO ROBIĘ I DOTRZYMAM SLOWA WE WSZYSTKIM, CO POWIEDZIALEM CZY OBIECALEM.
Proszę raz jeszcze o wyrozumienie. Dziękuje wszystkim za utrzymywanie tego forum przy życiu. Coraz więcej osób czyta nasze posty. Zwiększyła sie diametralnie średnia odwiedzin forum i naszych stron. To wszystko dzięki WAM. Dziękuje.
Jeśli chodzi o pomoc w odpisywaniu na pocztę - to niestety, na jak to nazywam emails" informacyjne" może ktoś inny odpowiadać niż ja. Większość to nastene ofiary, następny człowiek, następna tragedia. Na te emails nie sposób odpowiedzieć „czymś czy kimś zastępczym". Także tym, którzy mnie krytykują, odpisuje osobiście.

Powrót do góry

Roszi
Exspert
Exspert

Post  Wysłany: 14:59:09, 02 Cze 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Vincent! Nie marnuj sił na odpisywanie oszołomom co cię tam krytykują w prywatnej poczcie emailowej. Większość chce cię wnerwić i zdobyć numer IP, żeby wirusa podesłać przy okazji. Nic więcej zwykle nie chcą te katolskie łobuzy popierające pedofilię przez to, że zwalczają ofiary księży zboczeńców. Ci co cię krytykują są zwyczajnie kochającymi dzieci inaczej zboczeńcami i poplecznikami wspierającymi pedofilię. Trzymaj się!
I stronkę o księżach pedofilach: http://pedofiliawkosciele.blogspot.com/

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 17:36:09, 02 Cze 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

"Roszi" dziękuję za wsparcie. Pewnie masz rację, ale to nie ładnie nie odpisywać na pocztę. Email są w przyzwoitej formie, niekiedy od ludzi, którzy nie bardzo orientują się w meritum sprawy. Często po mojej odpowiedzi, otrzymuję od nich wyjaśnienie ze przepraszają, ale „nie rozumieli, o co w tym wszystkim chodzi”. Oczywiście nie tracę czasu na „anonimy”. Jeśli email zawiera groźbę przesyłany jest do RCMP – Royal Canadian Mounted Police (Federalnej Policji Kanady). O wirusy sie raczej nie obawiam się, ponieważ, pracuje na wielu komputerach, korzystamy z wielu serwerów zarówno w USA jak i Kanadzie. Każdy komputer spełnia określoną role.

Powrót do góry

Roszi
Exspert
Exspert

Post  Wysłany: 11:48:28, 09 Cze 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Vincent! Tak przy okazji mam dane pedofila, który uciekł z Polski przed wyrokiem do Kanady właśnie (tu ma już przedawnienie), zmienił nazwisko, ale poznałem ryja po twarzy i wielu innych danych oraz małej prowokacji:) Czy możesz mi podać do kogo z grubsza, czyli do jakiej tam policji czy jej departamentu w Kanadzie wysłać dane o tej osobie? Pedofilec niestety w Kanadzie z dziećmi pracuje. Księdzem nie jest. Pedofil świecki. Interesuje mnie adres materialny na takie zgłoszenia zbiegłych Polaczków, będzie chyba ich więcej:( Policja powinna o takich wiedzieć i jajca im lustrować.
I stronkę o księżach pedofilach: http://pedofiliawkosciele.blogspot.com/

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 22:33:07, 10 Cze 2008    Temat postu: Pedofil w Kanadzie

Odpowiedz z cytatem

"Roszi" w jakim języku chcesz dokonać zgłszenia? czy wiesz gdzie pracuje, miasto, prowincja?
Jesli wiesz gdzie mieszka, podaj mi na PW (miasto) a ja znajdę adresy i telefony nazwe instytucji, działu policji, który się takimi sprawami zajmuje. Proszę, nie zamieszczaj tego co wiesz na tym forum czy kdziekolwiek indziej. okay?

Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna -> Przestępstwa Księży

Wszystkie czasy w strefie EST (U.S./Kanada)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Następny

Strona 1 z 39

Skocz do: