RuchOfiarKsiezy.Org

RuchOfiarKsiezy.Org

FORUM DYSKUSYJNE

FAQFAQ      SzukajSzukaj     RejestracjaRejestracja 

ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepszy efekt przeglądania

w ( IE ) Internet Explorer

Grupa wsparcia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna ->  Przestępstwa Księży

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 11:19:10, 27 Wrz 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Dziś nowe wieści z sądu , czekamy już tylko na wpis do KRS, sąd w Poznaniu popchnął nareszcie sprawę. Może to za sprawą przeprosin które skierował do nas episkopat. Żenada, puste słowa. Modlą się za nas, o zbawcy. Ostatnie przypadki pedofilii w Polsce świadczę o dojrzewaniu społeczeństwa do otwarcia się na naszą sprawę. Ja bynajmniej nie przyjmuję tych przeprosin. Żądam odszkodowania i jak powiedział dziś w radio tok-fm dr. Bodnar. Polska nie będzie wyjątkiem, tak jak inne kraje zachodnie i polski kościół musi podnieś karę i przyjąć na siebie odpowiedzialność za haniebne czyny swoich sług, perfidnych oprawców życia ludzkiego.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powrót do góry

hiszpan
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 15:13:40, 30 Wrz 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Fundacja jest potrzebna! Ofiary pedofilów potrzebują pewności i muszą się komuś wygadać o wszystkim co ich dotknęło. Taki bank danych na temat księży pedofilów połączy tych którzy o sobie nawet nie wiedzą a maja tych samych oprawców!!!
To co słyszę teraz o tych dwóch z Dominikany to mi się niedobrze robi! Ci to musieli mieć tam oollee na swoje zachcianki.
Zahir, daj znać jak fundacja będzie już legalna i jak mogę Was wesprzeć moim przykładem.

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 23:07:11, 30 Wrz 2013    Temat postu: Episkopat Polski Przeprasza

Odpowiedz z cytatem

zahir napisał:
Dziś nowe wieści z sądu , czekamy już tylko na wpis do KRS, sąd w Poznaniu popchnął nareszcie sprawę. Może to za sprawą przeprosin które skierował do nas episkopat. Żenada, puste słowa. Modlą się za nas, o zbawcy. Ostatnie przypadki pedofilii w Polsce świadczę o dojrzewaniu społeczeństwa do otwarcia się na naszą sprawę. Ja bynajmniej nie przyjmuję tych przeprosin. Żądam odszkodowania i jak powiedział dziś w radio tok-fm dr. Bodnar. Polska nie będzie wyjątkiem, tak jak inne kraje zachodnie i polski kościół musi podnieś karę i przyjąć na siebie odpowiedzialność za haniebne czyny swoich sług, perfidnych oprawców życia ludzkiego.

"Zahir" No cóż, powiem tak… za mało i za późno. Ale z ks. Polakiem będę rozmawiał. Z tym chyba się zgodzisz? Wydaje mi się ze po usunięciu biskupów pedofilów i tych wplatanych w pedofilstwo, przez tych pierwszych Ks. Polak, biskup, mógłby być tym z którym ja, będę rozmawiał co do innych mam wątpliwości. Nie przejmujcie się tym co mówią o odszkodowaniach. Będą płacić tak jak wszędzie. Należy nam się zadośćuczynienie za nasze krzywdy i otrzymamy je. Ale nikogo do zadania odszkodowania, namawiał nie będę.
Księża biskupi, otrzymali swoją szansę, miałem nadzieję, że każdy z z nich przyzwoicie potraktuje ofiary, kierowanej przez siebie diecezji. Zawiedli mnie ponownie, zawiedli nas. Koniec zabawy w chowanego.

Przeprosin Ks. Polaka, biskupa, nie przyjmuje ale jeśli oznaczają one zwrot w postępowaniu administratorów Kościoła Katolickiego… witam z zadowoleniem.

Przeprosiny to cos wyjątkowego i tak właśnie musza być do nas kierowane. Za każdym słowem "poszkodowany", "ofiara" - stoi człowiek a człowiek każdy jest inny, czego innego oczekuje, czym innym się zadowala. To co cieszy mnie, niekoniecznie będzie cieszyło Ciebie, prawda?
Doczekamy się takich przeprosin, o których mowię przez ostatnich 6 lat.

Wykonuj swoje, to co zaplanowane, myślcie o tym co zaplanowane.
Ich myśli, nie mogą być silniejsze od naszych, bo nasze z naszych serc pochodzą, ich obłudy lęku i chytrości. My wygramy, nie oni.

Trzymaj się, wytrwałości życzę.

Tel.: +1-416-900-3924 (CA)
E-mail: vincent@ruchofiarksiezy.org
================================
Papież "aktor” przyczynił się do zachwiania mojej wiary,
Papież "inkwizytor” spowodował jej upadek.
Papieżu Franciszku, oczekujemy działania "Po czynach, poznacie ich"

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 23:21:08, 30 Wrz 2013    Temat postu: Re: Diecezja Plocka - konferencja prasowa

Odpowiedz z cytatem

Helena napisał:
Vincent napisał:

Bierzmy się do roboty, książki, filmy, wystąpienia.

No tak - wystąpień i filmów ci u nas ostatnio dostatek Smile

Niemalże codziennie coś nam się w świecie dzieje i to związanego z polskimi dostojnikami kościelnymi .
Najbardziej wprawia mnie w osłupienie ksiądz Nycz .

Nuncjusz apostolski z Dominikany dawno przez papieża odwołany siedzi już w Watykanie , władze Dominikany mówią o skandalu międzynarodowym a nasz kościół ustami najważniejszej osoby w krk polskim stwierdza - poczekajmy !!!! . Drugi z księży poszukiwany - padre Alberto - zniknął gdzieś . Nie ma go na Dominikanie , nie ma go w macierzystym klasztorze w Markach . w świecie huczy ale kościół polski , brzydko ale prawdziwie - głupa tnie .
Niesamowite !!!!
"Helena" Ksiądz biskup Nycz, ma powody swojego zachowania… ale to już inne opowiadanie do którego może kiedyś, ktoś powróci. Biskupi uwikłani są w kompromitujące ich sytuacje, stad taka postawa. Nic to jednak nie pomoże, cześć z nich, będzie musiała odejść. Nastąpi to wtedy, kiedy zmęczą Watykan do tego stopnia swoim postępowaniem, że będzie musiał ich po prostu odesłać w zapomnienie.Będzie to najmniejsza z najmniejszych, możliwych cen.

Ostatnio zmieniony przez Vincent dnia 04:59:30, 18 Paź 2013, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 23:31:43, 30 Wrz 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

hiszpan napisał:
Fundacja jest potrzebna! Ofiary pedofilów potrzebują pewności i muszą się komuś wygadać o wszystkim co ich dotknęło. Taki bank danych na temat księży pedofilów połączy tych którzy o sobie nawet nie wiedzą a maja tych samych oprawców!!!
To co słyszę teraz o tych dwóch z Dominikany to mi się niedobrze robi! Ci to musieli mieć tam oollee na swoje zachcianki.
Zahir, daj znać jak fundacja będzie już legalna i jak mogę Was wesprzeć moim przykładem.
"hiszpan" Wszystko w swoim czasie. Posiadane przez nas info.użyte będą w odpowiednim czasie i odpowiedni sposób.
Sposób w jaki prowadzony jest wszystko, okazał się niesłychanie skuteczny. Może mniej efektowny, ale skuteczny. Nikt nie byL w stanie, przejąć tego co chronione. Nikt, nie był w stanie nas „rozrobić” od środka. Nazwiska ujawniliśmy tylko te, ktore postanowiliśmy ujawnić.

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 23:36:16, 16 Paź 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Po długiej batalii , pisaniu odwołań, pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, a i tych tylko czytających, ekipy śledcze co tu zaglądają et. cetera, cetera że w dniu 26 października w siedzibie Helsińskej Fundacja Praw Człowieka ul. Zgoda 11, 00-018 Warszawa godzina 12.00 odbędzie się konferencja prasowa jak i oficjalne rozpoczęcie działalności FUNDACJI " NIE LĘKAJCIE SIĘ" . W tym tygodniu będę podawał numery tel. maile, skype. Pozdrawiam was serdecznie.

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 02:30:47, 18 Paź 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Żądamy, niezwłocznego usunięcia księdza bp. Józefa Michalika, ze stanowiska przewodniczącego KEP.
Żądamy, usunięcia wszystkich biskupów pedofilów z zajmowanych stanowisk jak i tych niebędących pedofilami, ale uwikłanych w różnego rodzaju sytuacje pedofilskie.

To czego jesteśmy świadkami, jest również i moją, że tak powiem porażką w dotychczasowym działaniu. Po mimo wszystko, wierzyłem w pewnym stopniu w jakąś tam inteligencję, wysokich funkcjonariuszy Krk. Zawiodłem się i przepraszam tych wszystkich, których przekonywałem do prób, załatwienia poszczególnych spraw w sposób ugodowy z poszczególnymi kierownikami diecezji czyli, biskupami diecezjalnymi. Był to błąd z mojej strony.
W związku z nadzwyczajną sytuacją, muszą być i będą zastosowane środki nadzwyczajne.
W specjalnym komunikacie, po odpowiednich konsultacjach, już wkrótce, poinformuję zainteresowanych, co mam na myśli.

Powrót do góry

Helena
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 14:42:13, 21 Paź 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

zahir napisał:
Po długiej batalii , pisaniu odwołań, pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, a i tych tylko czytających, ekipy śledcze co tu zaglądają et. cetera, cetera że w dniu 26 października w siedzibie Helsińskej Fundacja Praw Człowieka ul. Zgoda 11, 00-018 Warszawa godzina 12.00 odbędzie się konferencja prasowa jak i oficjalne rozpoczęcie działalności FUNDACJI " NIE LĘKAJCIE SIĘ" . W tym tygodniu będę podawał numery tel. maile, skype. Pozdrawiam was serdecznie.

Zahir , no to ładnie , dopiąłeś swego

Chciałabym jednakże , abyś nam tu wszystkim zaprezentował cele powstałej fundacji .
Mogę prosić o jakiś link , czy bodaj kopiuj wklej .

Dla przypomnienia
Chcieliśmy pierwotnie nazwać ją: Fundacja osób wykorzystanych seksualnie przez księży pedofilów „ Nie lękajcie się „ Po długich rozmowach , na dziś zrezygnowaliśmy z członu o wykorzystywaniu seksualnym, z prostego i na polskie realia jedynego możliwego nazewnictwa , aby nam taką fundację zarejestrował sąd, z innymi członami mogło by trwać latamy i odrzucano by nam z powodów formalnych. Po uzyskaniu wpisu do KRS i nadania nam numeru regon , natychmiast składamy wniosek o zmianę w nazwie na :
Fundacja na rzecz osób poszkodowanych przez księży pedofilii w Polsce „ Nie lękajcie się „ lub jak będziecie uważali , temat do dyskusji.
Cele Fundacji;
- Wysokie odszkodowania od kk
- Przeprosin od kk
- Ukaranie winnych
- Odsuwanie ich od pracy z dziećmi
- Zmiana ustawodawcza , np. tak jak w Niemczech przedawnienie po 30 latach od momentu uzyskania pełnoletniości , lub inne rozwiązanie aby przedawnienie przestały obowiązywać.
- Zbadanie skali zjawiska , ujawnienie dokumentacji kk
- Pomoc psychologiczna
- Pomoc prawna
- Prowadzenie telefonów zaufania i mailingu

Twoje słowa

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 23:46:26, 21 Paź 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Heleno, ja nie dopiąłem swego. To że powstała Fundacja jest zasługą wielu ludzi. Jak my tu mówimy Fundacja jest dzieckiem Wincenta Smile To za jego sprawą spotkaliśmy się. To on mnie jak i innych motywował do działania. Prawda Wincent Very Happy Co do celów fundacji są one niezmienne. OFIARY na pierwszym miejscu, pomóc im wyjść z cienia dnia codziennego. Będziemy szli pomału, bez krzyków. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych , na konferencję prasową do Warszawy w sobotę 26-10-2013 w siedzibie Fundacji Helsińskiej ul. Zgody 11 godzina 12.00. Po konferencji spotkanie i rozmowy o NAS z nami . Pozdrawiam

Powrót do góry

Helena
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 02:19:58, 22 Paź 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

A mógłbyś mi przelinkować cele zawarte w tekście oficjalnym ?????
Możesz przez Vincenta .

Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna -> Przestępstwa Księży

Wszystkie czasy w strefie EST (U.S./Kanada)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Strona 10 z 11

Skocz do: