RuchOfiarKsiezy.Org

RuchOfiarKsiezy.Org

FORUM DYSKUSYJNE

FAQFAQ      SzukajSzukaj     RejestracjaRejestracja 

ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepszy efekt przeglądania

w ( IE ) Internet Explorer

ile lat by zapomnieć

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna ->  Przestępstwa Księży

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 01:38:08, 15 Mar 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Wczoraj biskupi swoim oświadczeniem napluli mi w twarz. Jak śmią wysuwać tezę o pojedynczej odpowiedzialności czarnego zboczeńca. To tak jak by obwiniać pracownika że prezes źle zarządza spółką. Nie pozwólmy im na opluwanie siebie, nie pozwólmy na obrażanie nas i naszego prawa do sprawiedliwości. Odpowiedzialność jaką ma na sobie k. k. jest niewyobrażalna. Ten który zadał mi ból , zaatakował mnie i moją rodzinę, na pewno za wiedzą i zgodą władzy. Wczoraj w tv widząc tłuste obwisłe cielska , twarze czerwone od alkoholu i uciech cielesnych, mało nie zwymiotowałem. Powiedzmy dość , dość temu co robią z nami. Nie ma we mnie zgody aby jeszcze po latach pluli mi w twarz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 23:22:39, 15 Mar 2012    Temat postu: Opieka kościoła na księżmi pedofilami

Odpowiedz z cytatem

Masz prawo pisać to co piszesz a ja Twoje emocje rozumie najlepiej. Z Tobą, przynajmniej zaczęli rozmawiać, mnie nie odpowiedzieli nawet na listy.
Analizujemy fragmenty, wystąpień ks. bp. Michalika i innych funkcyjnych Krk. Próbujemy dopatrzeć się w nich coś dla nas. Niestety, bez sukcesu.
Nie posiadamy, pełnych wypowiedzi, jedynie to co wszyscy słyszeli.
Wszyscy jednak, jesteśmy zgodni co do tego, że Polski Krk wchodzi w pierwszy etap tego, co miało miejsce w USA a ks. bp. Michalik właśnie zaczął powielanie zachowania ks. bp. Law z Bostonu. Kilka lat po tym był w USA skończony, musiał uciekać do Watykanu, bo groziło mu aresztowanie. Oczywiście ks. bp. Michalika nikt nie aresztuje, chodziło mi tu raczej o to, co mówił na konferencji prasowej. Dokładnie to, co mówił lata temu bp. Law z Bostonu, był bowiem pewny że sędziów, prokuratorów i szefów policji ma w swojej kieszeni, ale kiedy mleko zaczęło się przypalać, wszyscy odwrócili się od niego, doradzając niezwłoczny wyjazd z USA, aby uniknąć aresztowania.
- Analizowałem, wypowiedzi ks. bp. Michalika, zadając sobie pytania, czy dobrze słyszę, a może ten człowiek postradał zmysły, czy może jest tak mało inteligentny, że absolutnie nie rozumie sytuacji, być może doradców powinien zmienić. Jedno w tym cyrku ostatnich dni, jest pozytywne, panowie zaczęli mówić o problemie… nie z własnej woli, ale jednak. Szkoda tylko, że ich „język” jest dla nas, nie do przyjęcia. A bez naszej akceptacji ich postanowienia są jak… dzwon bez dźwięku.
Nie mam zamiaru jednak, sądzić ich po tym co mówią a raczej po tym co czynią.
No i jeszcze jedna refleksja z analizy ostatnich wydarzeń… wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że w oświadczeniu i wypowiedziach przedstawicieli episkopatu, przekazana jest wiadomość dla polskich księży pedofilów, aby czuli się bezpieczni, wszystko jest na kontrolowanym, sytuacja jest opanowana, wystarczy być okay z biskupem diecezjalnym, aby ten pozwolił im na schronienie pod co właśnie, zbudowanym "parasolem" dla księży pedofilów. Nasuwa się pytanie, czy jest to na polecenie Watykanu, czy to nasze „chłopy” biskupi wymyśli. Już niedługo się dowiemy, wszakże Watykan, musi zatwierdzić to co „czcigodni” uzgodnili.
„zahir” powtórzę za Tobą, NIE MA NASZEJ ZGODY, NA USTALENIA KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI W KWESTIACH KSIĘŻY PEDOFILÓW I ICH OFIAR. Ktoś kto tego nie rozumie jest kompletnym kretynem.

Tel.: +1-416-900-3924 (CA)
E-mail: vincent@ruchofiarksiezy.org
================================
Papież "aktor” przyczynił się do zachwiania mojej wiary,
Papież "inkwizytor” spowodował jej upadek.
Papieżu Franciszku, oczekujemy działania "Po czynach, poznacie ich"

Ostatnio zmieniony przez Vincent dnia 07:11:02, 17 Kwi 2012, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry

malek
StałyBywalec
StałyBywalec

Post  Wysłany: 00:02:38, 16 Mar 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

A ja powtarzam jeszcze raz UJAWNIĆ LISTE KSIĘŻY PEDOFILÓW.To zniewaga, trzeba wziąć odwet i to jaknajszybciej. Jeśli nie media to w sieci.

Kiedy wreszcie, ten naród zmądrzeje?

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 00:39:44, 16 Mar 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

„malek” rozumiesz teraz dlaczego wprowadziłem ten konspiracyjny styl działania. Nawet siebie na wzajem nie znacie, nieposiadacie żadnych namiarów na siebie. Organizując to wszystko, liczyłem się z tym, że w chwilach kryzysowych, kiedy ktoś się wyłamie, płacić będzie musiało wielu. Nie mówiąc już o infiltracji zewnętrznej.
„malek” rozumie doskonale Twoją i innych frustracje, każdemu kto przechodzi kryzys emocjonalny/załamanie emocjonalne/wybuch emocji, pomogę, możesz na mnie liczyć. Nie będę jednak tolerował niepodporządkowania się pewnym zasadom. Twoje żądanie, jest sprzeczne ze wszelkimi zasadami logiki i prawa zarówno, Polskiego jak i Kanadyjskiego. Ja nadstawiam głowę i ponoszę koszta naszej działalności. Pamiętaj kto jest liderem, podporządkuj się wymogom albo musisz sie ze mną pożegnać. Tyczy się to nie tylko Ciebie. Spodziewam się rozmów merytorycznych a nie bujania w obłokach... rozumiesz?
Jeśli mamy to po za sobą... zapraszam na Skype.

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 06:21:57, 06 Kwi 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

" - Bądź, bracie i siostro, przyjacielem kapłanów - prosił wiernych biskup Libera. - Jeśli coś złego usłyszysz o księdzu, to nie ciesz się, to nie przekazuj dalej. Nie wiesz na pewno, czy tak akurat było, jak mówią, a jeśli nawet naprawdę było tak, jak ludzie mówią, to klęknij przed pierwszym Kapłanem, Jezusem Chrystusem, i proś pokornie w ciszy, by ten atakowany, może rzeczywiście winny, kapłan stał się kapłanem na wzór Chrystusa - zwracał się do uczestników Mszy Świętej Wieczerzy Pańskie"
Te słowa wypowiedział Biskup Płocki.
Zostawiam to bez komentarza

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 10:23:53, 09 Kwi 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

726 r. -z Dziesięciu Boskich Przykazań usunięto drugie, które brzmi:
"Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach i pod ziemia. Nie będziesz się im kłaniał ani służył" Otwarło to drogę do handlu obrazami, szkaplerzami, krzyżami, posagami itp. Przykazań jednak musiało pozostać dziesięć. Kościół podzielił wiec ostatnie przykazanie, mówiące o niepożądaniu ani zony, ani osła, ani wolu, na dwie części.

"Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna litera, ani jedna kreska nie może być zmieniona w Prawie" [Jezus]
"Nawet gdybym ja przyszedł i próbował wprowadzić małą zmianę do tego, co podałem pierwotnie, niechaj będę przeklęty' [św. Paweł]

Powrót do góry

Helena
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 13:50:40, 13 Kwi 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

zahir napisał:
Wczoraj biskupi swoim oświadczeniem napluli mi w twarz. Jak śmią wysuwać tezę o pojedynczej odpowiedzialności czarnego zboczeńca...............itd.

zahir doskonale rozumiem Twój ból i rozczarowanie , bardzo mi przykro z tego powodu . jednakże pamiętaj , że na tych stronach są ludzie , którzy doskonale rozumieją Cię , pomyśl o tych wszystkich , którzy czytają to , co piszesz i pojmują , to co pragniesz tu przekazać .

Ale powinieneś pojąć , że nic na tym świecie nie idzie zawsze po naszej myśli , że zanim myśl przekształci się w słowo upłynąć może sporo czasu . To jeszcze nic !!!, zanim ze słowa powstanie czyn ... o to jest dopiero sukces .

5,5 roku temu - tu - była myśl , tylko myśl !!! Słowa powstały znacznie później !!! Czyny ?? zahir , na to trzeba czasu .
Ja wiem , że Ty chciałbyś już i teraz ale to niestety tak nie robi .

Bardzo mi przykro , ale miewam odczucia , że to co pisze się na tych stronach nie jest dla Ciebie . Czyny Zahir są być może dla przyszłych pokoleń .
W US proces odkrywania prawdy na temat księży pedofilów trwał 15 lat , 15 !!!!
Ale my nie mieszkamy W Ameryce , mieszkamy w Polsce , w kraju gdzie religią dominującą jest krk . Tu obowiązują inne prawa i inne schematy .
Pomyśl jednak jak wiele już zostało odkryte , a to tylko 5 lat minęło .
Więc bądź cierpliwy - warto
Pozdrawiam Smile

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 07:14:10, 14 Kwi 2012    Temat postu: biskup Libera

Odpowiedz z cytatem

zahir napisał:
" - Bądź, bracie i siostro, przyjacielem kapłanów - prosił wiernych biskup Libera.
Zwykle w gronie normalnych ludzi, na przyjacielstwo trzeba sobie zasłużyć, zapracować. Przyjacielstwo to coś, co może powstać ze wzajemnego zaufania, nie nakazu czy przymusu.
Cytat:
Jeśli coś złego usłyszysz o księdzu, to nie ciesz się, to nie przekazuj dalej.
Nawet, jeśli usłyszałem że ksiądz dotykał, moje czy kogokolwiek dziecko, powinienem milczeć? cieszyc się... z czego
Cytat:
Nie wiesz na pewno, czy tak akurat było, jak mówią, a jeśli nawet naprawdę było tak, jak ludzie mówią, to klęknij przed pierwszym Kapłanem, Jezusem Chrystusem, i proś pokornie w ciszy, by ten atakowany, może rzeczywiście winny, kapłan stał się kapłanem na wzór Chrystusa - zwracał się do uczestników Mszy Świętej Wieczerzy Pańskie"
"zahir" Przypomina mi się tu „ciężką pracę” księdza pedofila, Czesława Maciaszka. Organizował on w kościele, spotkania z rodzicami na których w swoich „wykładach” co chwilę sugerował im, aby nie słuchali co mówią ich dzieci, stosując często powiedzenie „… to tak jakby zdrowy na rozumie człowiek, dzieci słuchał… co one nawydziwiają w swoich opowiadaniach to nie musze chyba mówić…”. Teraz już wiem, że robił to, ze strachu przed odpowiedzialnością za swoje czyny.
Zastanawiam się, jak czuje się człowiek, który spokojnie przechodzi obok krzywdzonych dzieci, jak czuje się przełożony biskup, który wybiera stosowanie zbrodniczych poleceń przełożonych w Watykanie, zamiast to co po prostu jest sprawiedliwie. Co czuje? przełożony księdza pedofila, który wykonując polecenie Watykanu, przesyła księdza pedofila do innej parafii, wiedząc przecież, ze podległy mu łobuz w sutannie, deprawował będzie i tam dzieci.
Czy jest możliwe zasnąć? będąc świadomym, że choćby jeden z podległych pracowników oddziału instytucji, ktorego jestem kierownikiem, zabija psychicznie, niewinne dzieci? Jakim draniem trzeba być, aby na to pozwalać? Pewnie nigdy niepoznam tego uczucia, ale wiem na pewno, że tych ludzi prześladuje strach… paniczny strach.

- Tak na marginesie… dlaczego chodzisz do miejsc, gdzie ubliża się notorycznie i obwinia, ciężko pracującym ludziom. Nie lepiej iść do kina na dobra komedie?
No chyba, że czujesz iż to Ty zamordowałeś Chrystusa, mordujesz go w każdy dzień, jesteś winnym, niedobrym stworzeniem… a przede wszystkim głupim.
Ja uważam, ze jestem dobrym z natury i mądrym, choćby dlatego że stworzony na podobieństwo samego Boga, nikogo nie zabiłem i w ogóle to należy mi się więcej od życia niz posiadam. Więc moje modlitwy, to prośby o więcej.
Robię po prostu to, co oni, nic wymyślonego przezemnie. Prosisz i mas. Zamiast do kościoła, gdzie dziwnie przebrani mężczyźni, ubliżają inteligencji, słuchaczy… wolę pójść np. do kina na dobra komedie.
Polecam „American Reunion” super komedia, super laski, dużo sexu… na wesoło. Nikt nikomu nie ubliża, nie oskarża, nikt się nie wywyższa...
Zamiast za ubliżanie mojej inteligencji w miejscu zwanym "kościołem" zapłaciłem za dwie godziny fajnej zabawy... w kinie. Spacer jest też super rozwiązaniem. Lubię to.

"zahir" Słuchając ostatnich wypowiedzi biskupów, spostrzegłem, że są czymś zaniepokojeni, czymś podenerwowani, czegoś się boją. Nie wiesz przypadkiem… cóż by to było? a może... oni tak mają na święta?

Ostatnio zmieniony przez Vincent dnia 07:03:37, 17 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 07:56:02, 14 Kwi 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

"zahir" Jaka to różnica, ile ktoś przykazań zmienił czy wyrzucił… kiedy mamy do czynienia z największym oszustwem w historii ludzkości?
Nie lepiej spędzać czas na cos naprawdę budującego, pozytywnego.
Np. na planowaniem wakacji Cool .
Przykazania pozostaw specjalistom w temacie i zawodowcom w sutannach. Tobie ten temat rachunku za światło niezapluci. No chyba ze zmienisz zawód i ubranko Wink .
Dlaczego zajmujesz sie bajkami, opracowanych specjalnie dla chłopów pańszczyźnianych o mozgach dzieci ? Bój się Boga człowieku Very Happy .

Powrót do góry

Helena
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 08:41:14, 14 Kwi 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Vincent napisał:

Polecam „American Reunion” super komedia, super laski, duzo sexu… na wesolo.
Nikt nikomu nie ubliżał, nie oskarżał, nikt sie nie wywyższał.

Ten film ma polski tytuł " American Pie: Zjazd Absolwentów"

To tylko tak na marginesie
Smile

Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna -> Przestępstwa Księży

Wszystkie czasy w strefie EST (U.S./Kanada)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Strona 9 z 10

Skocz do: