RuchOfiarKsiezy.Org

RuchOfiarKsiezy.Org

FORUM DYSKUSYJNE

FAQFAQ      SzukajSzukaj     RejestracjaRejestracja 

ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepszy efekt przeglądania

w ( IE ) Internet Explorer

ile lat by zapomnieć

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna ->  Przestępstwa Księży

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malek
StałyBywalec
StałyBywalec

Post  Wysłany: 13:03:22, 02 Gru 2011    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

No dobrze już dobrze. Poniosło mnie trochę. Nie ma się co sprzeczać. Rejestrujmy w Polsce stowarzyszenie.
Jak to bedzie wszystko wyglądało, kiedy Witek w Kanadzie? A może przeprowadzi się przynajmniej na jakiś czas do Warszawy? Shocked Cool Cool Cool

Kiedy wreszcie, ten naród zmądrzeje?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powrót do góry

amazinggrace
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 12:00:24, 10 Gru 2011    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzka? to raczej mało realne , ale będzie obecny przy rejestracji stowarzyszenia. Cool Cool Cool

Pozdowienia ,

Powrót do góry

wojtekbar
Nowicjusz
Nowicjusz

Post  Wysłany: 18:00:53, 10 Gru 2011    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Laughing Będzie obecny, tak dziś ustaliliśmy, mam tylko nadzieję, że będzie 15 osób z naszego grona, które pomogą nam je zarejestrować jako uczestnicy stowarzyszenia.

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 07:53:34, 11 Gru 2011    Temat postu: Rejestracja Stowarzyszenia

Odpowiedz z cytatem

Pierwszy etap, mamy już po za sobą. Nazwijmy go „przebudzenie” czy etap „informacyjny”. Odwiedziłem Polskę, miedzy innymi w tym celu, aby ten etap działalności podsumować i jednocześnie zorientować się na miejscu, z kim i z czym, tak naprawdę mam odczynienia.
Teraz najwięcej zależy od was, choćby dlatego że stowarzyszenie będzie działać przedewszystkim na terenie Polski. To Wy żyjecie i mieszkacie w Polsce. To Wy, zdecydowaliście o rejestracji stowarzyszenie i to Wy będziecie kierować jego pracami.
Oczywiście że przyjadę na historyczne ukonstytuowanie się i rejestrację stowarzyszenia.
Przyjadę do Polski zawsze wtedy, kiedy będzie to konieczne, ale za was „roboty’ wykonywał nie będę.

Tel.: +1-416-900-3924 (CA)
E-mail: vincent@ruchofiarksiezy.org
================================
Papież "aktor” przyczynił się do zachwiania mojej wiary,
Papież "inkwizytor” spowodował jej upadek.
Papieżu Franciszku, oczekujemy działania "Po czynach, poznacie ich"

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 03:52:18, 08 Lut 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Pojechałem do kurii, mimo wewnętrznych sporów ze sobą. Wiele za, wiele argumentów przeciw pojechaniu . Bałem się, i dzięki wsparciu bliskich pojechałem. Sama nazwa instytucji Sąd Biskupi napawała mnie obawą i wprowadziła zamęt w mojej głowie. NA dziś jestem silny , mocniejszy, jeszcze rok temu było by to nie możliwe. Rozmowa była długa, a w zasadzie przesłuchanie prawie półtorej godzinne. Wyszedłem rozwalony emocjonalnie, lecz na dziś wiem że było warto bez względu na efekt i skutek. Coś gdzieś mają wysłać , ktoś coś zatwierdzić, w zasadzie mam to w "pompie" Nie wieżę w ani jedno ich słowo, podrabiają dokumenty , papiery, fałszują podpisy. Specjaliści od oszczerstw i zrobienia z ofiary sprawcy . Co dalej nie wiem , wiele spraw w rękach już nie moich , tylko ludzi którzy wspólnie chcą coś zmienić w chorym systemie i pomóc innym w podejmowaniu tak trudnych decyzji, a warto dla oczyszczenie DUSZY . Pozdrawiam Was

Powrót do góry

hiszpan
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 09:30:19, 08 Lut 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Zahir to co napisałeś, świadczy o twojej sile i uporze w dążeniu do prawdy. Powiem szczerze, że wiem o czym piszesz bo sam tego też doświadczyłem. Trzeba się naprawdę odważyć aby tam do kurii pojechać, opowiedzieć komuś co się stało. Ja opowiadałem o sprawach z ponad 20 lat wstecz, więc trochę wątpiłem w powodzenie całej sprawy. Do tego przyjazd z zagranicy. Sama rozmowa z biskupem w jego pokoju przyjęć daje coś co nazwałbym innym wymiarem rozmów. Muszę jednak przyznać iż potraktowano mnie z powagą i całkiem serio.
Co do formalności jakie teraz przed Tobą to ma się to tak:
Po dochodzeniu sądu biskupiego co potrwa w miarę szybko,
-dojdzie do rozmowy Twojej i Biskupa,
-cała sprawa będzie opisana i przetłumaczona na język Włoski,
-wyślą to „Via certa” czyli pewną drogą do Rzymu, do Kongregacji Nauki i Wiary,
-teraz cierpliwie należy czekać aż łaskawie KNiW zapozna się z dokumentami,
-po czym zostaniesz poinformowany co ustalono (ale zapewne tylko o tym co powinieneś wiedzieć),

Nie znam twojego przypadku, ale w mojej sprawie zawieszono księdza od spowiadania, kontaktu z dziećmi do końca życia (zawodowo=jako katecheta), zakaz głoszenia kazań, rekolekcji, mszę św może sprawować ale nie publicznie. No i oczywiście trafia taki Ks do innego miejsca (w moim przypadku to był dom emerytów).
Przepraszam wszystkich że tak jakoś mnie zebrało na parę słów szczerości. Widzę co pisze Zahir, a przeszedłem to już, więc może jakoś go wesprę moim doświadczeniem. Zahir odwagi! Wszyscy którzy się boją ujawnienia swojej historii niech przestaną się bać bo po wszystkim jest lżej na sercu.

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 09:46:59, 08 Lut 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Hiszpan dziękuję Ci za te słowa. Very Happy dały mi dużo. I właśnie tego oczekiwałem , konkretów co i jak, czego mogę się spodziewać, lub co może być. Wsparcie drugich osób słowem to wiele, obecnością to mistrzostwo świata. Wspierajmy się , po to chyba to forum.

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 03:12:11, 09 Lut 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

hiszpan napisał:
... Ja opowiadałem o sprawach z ponad 20 lat wstecz, więc trochę wątpiłem w powodzenie całej sprawy...
"hiszpan" Wszystkie prawa na świecie mogą być po ich stonie... ale to i tak nic nie zmienia, że my ofiary ksieży pedofilów, nigdy niezaakceptujemy, przedawnienia.

Powrót do góry

hiszpan
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 15:24:06, 09 Lut 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Masz racje Wincenty! Wątpiłem trochę w powodzenie mojej sprawy i nie chciałem podzielić losu innych których olali że tak brzydko powiem. Tu też się z Toba zgodzę iz przedawnienie tego co przeżyłem będzie dopiero wtedy gdy zapomnę czyli nigdy!

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 22:51:27, 12 Lut 2012    Temat postu: MY, OFIARY KSIĘŻY PEODFILÓW

Odpowiedz z cytatem

hiszpan napisał:
Masz racje Wincenty! Wątpiłem trochę w powodzenie mojej sprawy i nie chciałem podzielić losu innych których olali że tak brzydko powiem. Tu też się z Toba zgodzę iz przedawnienie tego co przeżyłem będzie dopiero wtedy gdy zapomnę czyli nigdy!
"hiszpan" Dokładnie tak. Dlatego też, my nawet nie chcemy słuchać bełgotów księży biskupów o przedawnieniu. Nie ma i nigdy nie będzie przedawnienia, tego typu zbrodni. Życie jest tylko jedno, teraz albo nigdy. Nich nikt nie da się przekonać, że jego sprawa jest przedawniona. MY, OFIARY KSIĘŻY PEODFILÓW, na przedawnienie nie wyrażamy zgody.
Usuniecie księdza pedofila, od pracy z dziećmi (jeśli żyje), przeprosiny i zadość uczynienie. Na przedawnienie nie ma naszej zgody.

Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna -> Przestępstwa Księży

Wszystkie czasy w strefie EST (U.S./Kanada)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Strona 8 z 10

Skocz do: