RuchOfiarKsiezy.Org

RuchOfiarKsiezy.Org

FORUM DYSKUSYJNE

FAQFAQ      SzukajSzukaj     RejestracjaRejestracja 

ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepszy efekt przeglądania

w ( IE ) Internet Explorer

KOLEJNA OFIARA KSIĘDZA PEDOFILA

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna ->  Przestępstwa Księży

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 09:06:56, 26 Lut 2008    Temat postu: Co z lekturą?

Odpowiedz z cytatem

Co z lekturą? Nie wszyscy na wsiach posiadają komputery, prawda?. Fakty i Mity tam też nie docierają, bo ksiądz nie pozwala.
"WIEDZA TO POWER"

Tel.: +1-416-900-3924 (CA)
E-mail: vincent@ruchofiarksiezy.org
================================
Papież "aktor” przyczynił się do zachwiania mojej wiary,
Papież "inkwizytor” spowodował jej upadek.
Papieżu Franciszku, oczekujemy działania "Po czynach, poznacie ich"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powrót do góry

Zirhan
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 09:12:39, 26 Lut 2008    Temat postu: Re: Reklama

Odpowiedz z cytatem

Pisałem już o tym.

Zirhan napisał:
a na wsiach prasy demokratycznej prawie się nie czytuje ze strachu przed współmieszkańcami i księżmi.

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 09:18:35, 26 Lut 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

To wiem, ale jak tam dotrzeć?

Powrót do góry

Roszi
Exspert
Exspert

Post  Wysłany: 09:52:44, 26 Lut 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Na wsiach często nie chcą nic słyszeć o ciemnych sprawkach kleru, no chyba że jakiś klechuś naprawdę pałę przegnie. Ale wtedy ludzie wywalą najwyżej proboszcza, ale o krytyce całej instytucji kościelnej i tak nic złego powiedzieć nie wolna. Totalna ciemnota, a co światlejsze jednostki uciekają do okolicznych większych miasteczek, żeby się po prostu wyrwać z takiej wsiuńskiej, kołtuńskiej ciemnoty. Mam sporo takich znajomych, co się z zakleszonej wsi wyrwali uciekając jak tylko 18 lat skończyli... I to tak jest od lat, a niektóre wsie są tak kołtuńskie, że sąsiadkę za rzucanie czarów na krowę mogą widłami zasiec. To jest Polska, Katolland XXI wiek. A to dopiero XI wiek przymusowego katolicyzowania całego narodu, pod karą śmierci przez wieki za powrót do pogaństwa. Zapytać w kiosku o tygodnik "Nie" i już na drugi dzień jest się lokalnym Antychrystem. Rej to dobrze opisał i nie wiele się zmieniło, pomimo traktorów i kombajnów.
I stronkę o księżach pedofilach: http://pedofiliawkosciele.blogspot.com/

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 09:23:28, 05 Mar 2008    Temat postu: Ciemnogród

Odpowiedz z cytatem

Administracja kościoła katolickiego zdaje sobie sprawę z sytuacji na wsiach, dlatego miedzy innymi księża pedofile wysyłani są tam. Jeśli tam dadzą się złapać to oznacza ze są mało inteligentni że niepownini sprawować funkcji księdza. Administracja kościoła nie usuwa księdza od wykonywania zawodu z uwagi na to że jest pedofilem a z uwagi na to że nie potrafi ukryć swojej „prawdziwej twarzy” w uczynkach ściganych przez prawo. Ich podejście do istniejącej sytuacji jest bulwersujące i kary godne. Cała struktura jest chora a ludzie z wypranymi mózgami za usługi „duchowe” księdza przymykają często oczy na jego przestępstwa. Ostatnio otrzymałem email, w którym opisane jest że ksiądz we wsi gwałci dziewczynki, parafianie o tym wiedzą i nic nie mówią. Rodzina, która się temu sprzeciwiła, musiała opuścić wieś. Inny email mówi że ksiądz pedofil przeniesiony do innej wsi naśmiewa się z tych, którzy mówią mu w oczy że jest pedofilem - mówiąc „i tak mi nic nie zrobicie”, inni posyłają dzieci do kościoła, tak jakby nic się nie działo. Doprawdy nie rozumiem takiego zachowania. Czyżby ludzie czuli się tak jak by dawali w ofierze swoje dzieci Bogu?. Czyżby nie zauważali różnicy pomiędzy Bogiem a człowiekiem. No, ale cóż były przecież nie tak dawno czasy, kiedy ci zwyrodnialcy podrzynali gardła dzieciom czy palili na stosach niewinnych ludzi - twierdząc ze Bóg tego żada a ciemnota w to wierzyła. Straszne!.

Ostatnio zmieniony przez Vincent dnia 00:27:16, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry

Zirhan
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 09:42:06, 05 Mar 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, w razie czego mogli się odwołać do lokalnych struktur PZPR, a teraz?
Teraz nie mają do kogo. Ksiądz i Kler jest władcą ich dusz i ciał od narodzin po śmierć.
Wydaje się, że tylko modły do Boga im pozostały.... Evil or Very Mad

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 21:10:13, 10 Kwi 2008    Temat postu: Hłudno

Odpowiedz z cytatem

23:08, 10.04.2008 /gazeta.pl
Zarzuty dla księdza po samobójstwie 13-latka

"(...) Ks. Stanisław K., były proboszcz parafii w Hłudnie, przyczynił się do śmierci 13-letniego Bartka - twierdzi prokuratura w Brzozowie. W czwartek duchownemu przedstawiła zarzuty. (...)" Informuje o tym serwis gazeta.pl.
Zdaniem śledczych ksiądz znęcał się nad Bartkiem Obłojem, który w połowie grudnia ub. r. powiesił się. - Ks. Stanisław K. bił go po głowie, plecach, szarpał chłopcem, popychał go. K. oskarżał także chłopaka o kradzież z kościoła pieniędzy i smyczy. Groził, że jeżeli Bartek nie przyzna się do winy, to wezwie policję, a informacje o tym będzie rozpowszechniał po całej szkole. Księdzu postawiliśmy zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad chłopakiem, które przyczyniło się do tego, że 13-latek targnął się na życie - mówi Aurelia Skiba, prokurator rejonowy w Brzozowie.
Zarzuty dla księdza nie kończą się tylko na znęcaniu się nad Bartkiem. Śledczy ustalili, że duchowny psychicznie i fizycznie znęcał się także nad trzema dziewczynkami z "zerówki" ze Szkoły Podstawowej w Hłudnie. - Dziewczynki na lekcjach religii także były bite przez księdza po rękach, głowie, plecach i w brzuch. Duchowny podnosił je za brodę. Ubliżał im. Wyzywał dziewczynki, nazywając je oślicami - dodaje prokurator Skiba.

Ksiądz się nie przyznaje

Ksiądz nie przyznał się do winy. Odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu do 12 lat więzienia. Prokuratura nie stosowała wobec księdza żadnych środków zapobiegawczych. - Nie było takiej potrzeby, bo Stanisław K. nie ukrywa się - twierdzi Skiba.

Do tej pory prokuratorzy z Brzozowa przesłuchali około 100 osób, m.in. kolegów i koleżanki z klasy Bartka, ich rodziców, nauczycieli i mieszkańców Hłudna. Dzieci były przesłuchiwane w obecności psychologa. - Jeżeli nie będzie żadnych wniosków dowodowych, to w maju zakończymy postępowanie, a potem skierujemy do sądu akt oskarżenia przeciwko księdzu K. - usłyszeli w prokuraturze dziennikarze "Gazety Wyborczej".

Ks. Stanisław K. w wigilię Bożego Narodzenia, kilka dni po samobójstwie Bartka, na swoją prośbę odszedł z parafii. Rezygnację złożył w przemyskiej kurii i została ona przyjęta. Przeniesiono go do parafii w Iwoniczu Zdroju.

Powrót do góry

Elżbieta
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 23:28:10, 10 Kwi 2008    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Witam
Zarzuty dla księdza nie kończą się tylko na znęcaniu się nad Bartkiem. Śledczy ustalili, że duchowny psychicznie i fizycznie znęcał się także nad trzema dziewczynkami z "zerówki" ze Szkoły Podstawowej w Hłudnie. - Dziewczynki na lekcjach religii także były bite przez księdza po rękach, głowie, plecach i w brzuch. Duchowny podnosił je za brodę. Ubliżał im. Wyzywał dziewczynki, nazywając je oślicami -

Taki człowiek to zwyczajny sadysta , wykorzystujący swą przewagę fizyczną nad małymi dziećmi i osobami słabszymi .
Aż dziw ,że parafianie mimo swej wiedzy o postępowaniu proboszcza nie zareagowali od razu .
Nauczycielom i opiekunom nie wolno dotykać dzieci .
Regulują to specjalne przepisy .
Dlaczego te regulacje nie są przestrzegane przez księży ?

Pozdrawiam Smile

— Marek Aureliusz

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 12:01:02, 12 Kwi 2008    Temat postu: A co z oskarżem o pedofilstwo

Odpowiedz z cytatem

A co z listem, który mówi o pedofilstwie księdza? Czy należy od tego odejść, bo krąży o księdzu plotka, że zajmował się kobietami?

Powrót do góry

Elżbieta
ForumMaster
ForumMaster

Post  Wysłany: 04:33:10, 01 Maj 2008    Temat postu: Hłudno

Odpowiedz z cytatem

Witam
Zirhan Exclamation
Pozwalam sobie przekopiować to wszystko z Twojego tematu ."Hłudno- ciąg dalszy"
Tu będzie lepiej Smile
Ksiądz oskarżony: doprowadził do samobójstwa?
Były proboszcz parafii w Hłudnie, ks. Stanisław K., został oskarżony o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad 13-latkiem i doprowadzenie go tym do targnięcia się na życie.
Akt oskarżenia w tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Brzozowie (Podkarpackie) skierowała w środę do sądu.

Zdaniem prokuratury ksiądz znęcał się także nad trójką innych dzieci w okresie od września 2005 do grudnia 2007 r. Jak powiedział zastępca prokuratora rejonowego w Brzozowie Ryszard Sawicki, duchowny nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Do tragedii doszło w połowie grudnia ub. roku w miejscowości Hłudno. Chłopiec powiesił się na drzewie. Zostawił list, w którym miał oskarżyć miejscowego proboszcza o bezpodstawne posądzenie go o kradzież. Napisał w nim też, że nie chce już być "gwałcony" przez tego "pedofila", ale wyrazy te później zamazał.

Śledztwo w tej sprawie brzozowska prokuratura wszczęła kilka dni po śmierci chłopca. Zgromadzony materiał dowodowy nie potwierdził dotychczas, by chłopiec był molestowany przez duchownego.

W lutym br. biegły z zakresu grafologii potwierdził autentyczność listu pozostawionego przez Bartka.

W śledztwie przesłuchano kolegów Bartka z gimnazjum oraz innych uczniów z zespołu szkół, którzy mieli kontakt z księdzem, a także dorosłych. Łącznie około 60 osób.

Ks. Stanisław K. w Wigilię Bożego Narodzenia na swoją prośbę odszedł z parafii Hłudno. Rezygnację złożył w przemyskiej kurii i została ona przyjęta. Jak powiedział PAP w styczniu kanclerz kurii ks. Bartosz Rajnowski, księdza przeniesiono do parafii w Iwoniczu Zdroju. Kanclerz nie chciał ujawnić powodu rezygnacji, jaki podał ksiądz.

http://wiadomosci.onet.pl/1740773,11,item.html
Pozdrawiam Smile

— Marek Aureliusz

Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna -> Przestępstwa Księży

Wszystkie czasy w strefie EST (U.S./Kanada)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Strona 8 z 10

Skocz do: