RuchOfiarKsiezy.Org

RuchOfiarKsiezy.Org

FORUM DYSKUSYJNE

FAQFAQ      SzukajSzukaj     RejestracjaRejestracja 

ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepszy efekt przeglądania

w ( IE ) Internet Explorer

ile lat by zapomnieć

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna ->  Przestępstwa Księży

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 04:17:22, 15 Kwi 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie i już nie będę cytował , aczkolwiek muszę się odnieść do słów Vincenta. Rzeczy które wklejam są cytatami nie koniecznie zasłyszanymi , wbrew pozorom w Polsce są wolne media i tekst który umieściłem jest z gazety pl. Szanuję ludzi którzy chodzą swoimi ścieszkami, nawet tych którzy chodzą do kościoła , skoro im to coś daje , to mi nic do tego. Do kina staram się chodzić , aczkolwiek komedie nie są moją ulubioną dziedziną kinematografii, wolę kino ambitne i niekomercjalne. Co do działań biskupów , to wiem tylko tyle co z prasy i tv. Czy wyciągam z tego wnioski? To nie miejsce forum.
Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 14:28:55, 15 Kwi 2012    Temat postu: bp. Libera

Odpowiedz z cytatem

Tak jak zwykle, nie miałem nic złego na myśli, żyje w wielokulturowym kraju i doskonale potrafię akceptować „inność czy innych/inne rozumowanie, niż moje” chodziło mi jedynie o to, aby nie iść ze stadem, bo to jest utopia… no i jakim autorytetem dla nas Ofiar ksiezy pedofilów, może być np. ksiądz biskup Libera, szef diecezji płockiej, który do dzisiejszego dnia, odmawia wyjasnienia tzw. „sprawy zakroczymskiej” czyli molestowania ministrantów zakroczymskich, przez księdza Maciaszka. Obiecał przecież, ze kwestie molestowania seksualnego w podległej mu diecezji płockiej wyjaśni, no i co?... no i nic !.
Tak jak inni biskupi, ukrywa podległych mu ksiezy pedofilów. A jest ich w diecezyji plockiej nie mało. Niczym nie rożni się od jego kolegów, no może ksiądz bp. Michalik, jest tym największym z oszustów. Większy, mniejszy? oszust jest oszustem i to wszystko. Taka własnie pamiec o ks.bp. Liberze, szefie diecezji płockiej pozostanie a przeciez, mogłoby byc inaczej, prawda_

Tel.: +1-416-900-3924 (CA)
E-mail: vincent@ruchofiarksiezy.org
================================
Papież "aktor” przyczynił się do zachwiania mojej wiary,
Papież "inkwizytor” spowodował jej upadek.
Papieżu Franciszku, oczekujemy działania "Po czynach, poznacie ich"

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 07:15:46, 17 Kwi 2012    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Helena napisał:
Vincent napisał:

Polecam „American Reunion” super komedia, super laski, duzo sexu… na wesolo.
Nikt nikomu nie ubliżał, nie oskarżał, nikt sie nie wywyższał.

Ten film ma polski tytuł " American Pie: Zjazd Absolwentów"

To tylko tak na marginesie
Smile
"Helena" Okay, tak czy inaczej, dodra zabawa, komedie i długie spacery to strawdzona broń, przeciwko depresji czy jakichkolwiek innym "dołom".

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 01:56:37, 11 Lut 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Witam, po długiej zimowej przerwie. Co prawda zima jeszcze trwa, lecz my się pomału budzimy. Piszę my, z racji tego, że coś drgnęło. W sobotę 9 lutego spotkaliśmy się w Warszawie. Kilka osób, ofiar księży. Na spotkaniu był również autor książki Ekke Overbeeka “Lękajcie się – ofiary pedofilii w polskim Kościele mówią” Rozmawialiśmy o książce, co przyniosła jej publikacja, oddźwięku jak i skutkach na scenie polski. Dużo by tu pisać. Podsumowując. Powstała grupa wsparcia dla osób poszkodowanych przez księży pedofilii. kolejne spotkanie planujemy na kwiecień i mamy nadzieję, że w większym gronie. Pozdrawiam

Powrót do góry

Silvio
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 06:11:34, 12 Lut 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Chętnie bym w takim spotkaniu wziął udział. Czy są to spotkania "otwarte" czy trzeba posiadać specjalne zaproszenie lub wejść tam można tylko przez osobę wprowadzającą itd.

Jeśli można to proszę o więcej informacji. Może być na tym forum informacja ogólnodostępna dla wszystkich o miejscu i czasie następnego czy też kolejnego spotkania lub poprzez PW (Prywatna Wiadomość). Razz

Powrót do góry

Vincent
Moderator
Moderator

Post  Wysłany: 10:37:02, 12 Lut 2013    Temat postu: Spotkanie ofiar

Odpowiedz z cytatem

zahir napisał:
Witam, po długiej zimowej przerwie. Co prawda zima jeszcze trwa, lecz my się pomału budzimy. Piszę my, z racji tego, że coś drgnęło. W sobotę 9 lutego spotkaliśmy się w Warszawie. Kilka osób, ofiar księży. Na spotkaniu był również autor książki Ekke Overbeek “Lękajcie się – ofiary pedofilii w polskim Kościele mówią” Rozmawialiśmy o książce, co przyniosła jej publikacja, oddźwięku jak i skutkach na scenie polski. Dużo by tu pisać. Podsumowując. Powstała grupa wsparcia dla osób poszkodowanych przez księży pedofilii. kolejne spotkanie planujemy na kwiecień i mamy nadzieję, że w większym gronie. Pozdrawiam
"zahir" moje gratulacje. To wielki postęp w sprawie. Nikt za nas tej wstępnej cieżkiej roboty nie zrobi, jak my sami. W tym przypadku WY, mieszkający na stałe w Polsce, misicie to uczynić.
Tak czy inaczej, drwiny jakie robi sobie z nas, obecna administracja Krk (udając że niestniejemy), muszą być zastopowane. Działania które mają miejsce, spowodują to.

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 01:55:21, 15 Lut 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Silvio napisał:
Chętnie bym w takim spotkaniu wziął udział. Czy są to spotkania "otwarte" czy trzeba posiadać specjalne zaproszenie lub wejść tam można tylko przez osobę wprowadzającą itd.

Jeśli można to proszę o więcej informacji. Może być na tym forum informacja ogólnodostępna dla wszystkich o miejscu i czasie następnego czy też kolejnego spotkania lub poprzez PW (Prywatna Wiadomość). Razz

Spotkania są otwarte, spotykamy się w zaciszu kawiarenek, bez szumu i rozgłosu. Ustalamy co dalej. Nie trzeba mieć zaproszeń. Kolejne spotkanie planujemy w kwietniu, czas i miejsce będzie podane Smile Pozdrawiam

Powrót do góry

Silvio
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 11:42:14, 17 Lut 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

@zahir, dziękuję za wyczerpującą informację. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać na informacje o miejscu i czasie spotkania w którym z chęcią wezmę udział (o ile w tym czasie nie będzie innych zajęć). Pozdrawiam serdecznie.

Powrót do góry

zahir
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 12:05:40, 17 Lut 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

Sylvio jak będziesz w Poznaniu lub okolicach to zapraszam na kawę i pogawędką. Bedzie miło i może " uknujemy" jakiś spisek Wink Pozdrawiam

Powrót do góry

Silvio
Bywalec
Bywalec

Post  Wysłany: 15:33:22, 17 Lut 2013    Temat postu:

Odpowiedz z cytatem

@zahir, swego czasu dość często przejeżdżałem przez Poznań... Teraz bywam zarówno w samym Poznaniu jak i okolicy sporadycznie ale gdy będę się w tamtą część Polski wybierał dam Ci tutaj na forum znać... Miło byłoby się spotkać... Dziękuję za zaproszenie. Na pewno skorzystam. Nie dziś. Nie jutro. Nie pojutrze. Ale na pewno spotkamy się... Poznań, Warszawa...

Powrót do góry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Forum RuchOfiarKsiezy.Org Strona Główna -> Przestępstwa Księży

Wszystkie czasy w strefie EST (U.S./Kanada)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Strona 10 z 10

Skocz do: